Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 38, tento týden 94, tento měsíc 532, tento rok 532
Objednat

Vyklízení Český Krumlov

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Český Krumlov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Českém Krumlově poskytne? V Českém Krumlově a jeho okolí vám zajistíme profesionální vyklízecí práce pod záštitou kvalitní a prověřené značky EXTRA SLUŽBY. V Krumlově vyklízíme domácnosti i firmy, vyklízíme byty, vyklízíme domy, vyklízíme garáže, sklady i půdy. Od A do Z se vám postaráme o vyklizení sklepů, stodol, usedlostí, restaurací, škol i školek. Jsme tu pro vás 24 hodin denně včetně svátků i víkendů.
Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory. Zajistíme vám nejen kompletní vyklizení objektu, který si určíte, ale samozřejmě se postaráme o odvoz a ekologickou likvidaci všech vyklízených věcí a předmětů které určíte k likvidaci. Veškeré naše služby si můžete objednávat pohodlně prostřednictvím online objednávkového formuláře. Naši technici vás již sami zkontaktují.
Veškeré vyklízecí práce vám pod hlavičkou naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ poskytnou zkušení a proškolení pracovníci s letitými zkušenostmi ve svém oboru. Před každým vyklízením si rovněž můžete vyžádat prohlídku našeho technika, aby stanovil orientační cenu za vyklízení, potřebný počet pracovníků a případné přistavení kontejneru na odpad v domluvený termín vyklízení.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Českém Krumlově, ale i v celém okrese Český Krumlov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Českém Krumlově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Český Krumlov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Českém Krumlově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Děkuji za poskytnuté vyklízení v Českém Krumlově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Českém Krumlově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Českém Krumlově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Celý proces vyklízení v Českém Krumlově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Českém Krumlově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Českém Krumlově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Českém Krumlově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Českém Krumlově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Českém Krumlově. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Českém Krumlově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.