Objednat

Stěhování Český Krumlov, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Český Krumlov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Českém Krumlově poskytne? V Českém Krumlově a jeho okolí vám zajistíme profesionální vyklízecí práce pod záštitou kvalitní a prověřené značky EXTRA SLUŽBY. V Krumlově vyklízíme domácnosti i firmy, vyklízíme byty, vyklízíme domy, vyklízíme garáže, sklady i půdy. Od A do Z se vám postaráme o vyklizení sklepů, stodol, usedlostí, restaurací, škol i školek. Jsme tu pro vás 24 hodin denně včetně svátků i víkendů.

Co vyklízíme

Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory. Zajistíme vám nejen kompletní vyklizení objektu, který si určíte, ale samozřejmě se postaráme o odvoz a ekologickou likvidaci všech vyklízených věcí a předmětů které určíte k likvidaci. Veškeré naše služby si můžete objednávat pohodlně prostřednictvím online objednávkového formuláře. Naši technici vás již sami zkontaktují.

Obraťte se na nás

Veškeré vyklízecí práce vám pod hlavičkou naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ poskytnou zkušení a proškolení pracovníci s letitými zkušenostmi ve svém oboru. Před každým vyklízením si rovněž můžete vyžádat prohlídku našeho technika, aby stanovil orientační cenu za vyklízení, potřebný počet pracovníků a případné přistavení kontejneru na odpad v domluvený termín vyklízení.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Český Krumlov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Českém Krumlově, ale i v celém okrese Český Krumlov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Českém Krumlově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Český Krumlov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Českém Krumlově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Českém Krumlově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Českém Krumlově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Český Krumlov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení v Českém Krumlově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Českém Krumlově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Českém Krumlově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Celý proces vyklízení v Českém Krumlově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Českém Krumlově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Českém Krumlově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Českém Krumlově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Českém Krumlově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Českém Krumlově. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Českém Krumlově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.