Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 9, tento týden 137, tento měsíc 437, tento rok 437
Objednat

Vyklízení Benešov

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Benešov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Benešově poskytne? Vyklízíme nejen domácnosti, ale vyklízíme i všechny bytové a nebytové prostory v Benešově i jeho širokém sousedství. Pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklepy, vyklízíme domy, vyklízíme garáže, ale vyklízíme i zemědělské usedlosti, chaty i chalupy. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme 24 hodin denně.
Vyklidíme nejen nábytek, ale spolehlivě vyklidíme a zlikvidujeme i veškeré ostatní druhy materiálů, jako jsou papíry, hadry, plasty, sklo, železo či guma. Vyklízíme stavební materiály, porcelán, nádobí, skleněné předměty, rozbité kulisy, staré dekorace, elektrozařízení, kuchyňské spotřebiče, ale i suť, stroje a strojní zařízení. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou zkušení a proškolení odborníci.
Své objednávky vyklízecích služeb v Benešově můžete zadávat do online objednávkového formuláře nebo si je můžete objednávat na nonstop telefonní lince 800 66 88 88. V případě zájmu vám zajistíme i demoliční práce dřevěných i zděných staveb či budov. Budeme velmi potěšeni, pokud si zvolíte síť EXTRA VYKLÍZENÍ, jakožto poskytovatele vyklízecích prací v Benešově.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Benešově, ale i v celém okrese Benešov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Benešově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Benešov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Benešově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Benešově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Benešově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Benešově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Benešově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Benešově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Benešově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Benešově. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Benešově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Benešově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Benešově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.