Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení bytů Česká Lípa

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLIZENÍ BYTU v České Lípě

Vyklizení bytu Česká Lípa - Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů v České Lípě? Jsme profesionální vyklízecí společnost z České Lípy, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Česká Lípa zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů v České Lípě automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České Lípě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení bytů Česká Lípa

    Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt v České Lípě. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu v České Lípě jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů v České Lípě. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu v České Lípě. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu v České Lípě a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu v České Lípě. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty v České Lípě. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk v České Lípě. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt