Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 97, tento měsíc 535, tento rok 535
Objednat

Vyklízení bytů Česká Lípa

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení bytů ve městě Česká Lípa a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v České Lípě poskytne? Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů v České Lípě? Jsme profesionální vyklízecí společnost z České Lípy, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Česká Lípa zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů v České Lípě automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení bytu v České Lípě, ale i v celém okrese Česká Lípa! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v České Lípě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení bytů Česká Lípa ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České Lípě zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt v České Lípě. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu v České Lípě jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů v České Lípě. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu v České Lípě. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu v České Lípě a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu v České Lípě. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty v České Lípě. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk v České Lípě. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.