EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888


Objednat

Vyklízení skladů Praha 10

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ

VYKLIZENÍ SKLADU na Praze 10 (deset)

Vyklizení skladu Praha 10 (deset) - Potřebujete zajistit vyklizení skladu na Praze 10 (deset) a sháníte vyklízecí firmu, která by vám toto vyklízení zajistila? Jsme zavedená a spolehlivá společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z Prahy 10 (deset). Nabízíme vám své profesní a organizační schopnosti v oblasti vyklízecích služeb na Praze 10 (deset). Ať už vyklízíte ze skladů staré zásoby, nepotřebný stavební materiál, suť, papír, dřevo či železo, vše vám vyklidíme a zlikvidujeme, aniž byste s tímto vyklízením měli nějaké starosti. O celý proces tohoto vyklízení skladů a skladišť se vám postaráme od začátku do konce, a to jak na Praze 10 (deset), tak i v celé městské části Praha 10 (deset).

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení skladu na Praze 10 (deset), ale i při vyklizení skladu v celé městské části Praha 10 (deset)! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 10 (deset), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 10 (deset).

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení skladu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 10 (deset) zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení skladů Praha 10

Výborná komunikace, rychlost i spolehlivost. Vyklizení skladu na Praze 10 (deset) bylo provedeno velmi odborně a profesionálně. Doporučuji tuto firmu.Již několikrát jsem využil služeb této společnosti za účelem vyklizení skladových zásob na Praze 10 (deset). Vždy bylo vše zařízeno tak jak jsme se domluvili a tak jak jsem si to představoval. Výborná cena vyklízení, výborně odvedená práce, určitě doporučuju.Před dvěma dny nám tato společnost EXTRA SLUŽBY zajistila vyklizení našeho skladu na Praze 10 (deset). Jednalo se o vyklízení a likvidaci starých skladových zásob které jsme byli nuceni zlikvidovat. Celý proces vyklízení proběhl bez sebemenších problémů. Firma nám zajistila super pracovníky, vozidla i kontejnery. Musím uznat že to byl opravdu vynikající servis.Na vyklízení skladu jsme si na Praze 10 (deset) objednaly tuto společnost. Velmi vstřícný přístup a kvalitní organizační schopnosti všech zúčastněných pracovníků. Rozhodně chválíme takovýto přístup k práci.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook