Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 0, tento týden 50, tento měsíc 439, tento rok 5 186
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Vendryně

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete sehnat levné vyklízení v obci Vendryně a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení ve Vendryni zajistí? Požadujete ve Vendryni či v okolí Vendryně zajistit a poskytnout kvalitní a spolehlivé vyklízení bytových prostor, jako například vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa nebo třeba vyklizení domu ve Vendryni? Stačí oslovit naši spolehlivou profesionální společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která poskytuje své vyklízecí práce nejen ve Vendryni, ale kompletně po celé České republice.

Vendryně se nachází v lokalitě, ve které přímo působí naši členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zásluhou toho vám můžeme ve Vendryni kdykoli a okamžitě zajistit vyklizení bytových i nebytových prostor. Stejně tak vám ve Vendryni zajistíme vyklizení bytu, vyklizení garáže, vyklizení kanceláří, vyklízení skladu, vyklizení obchodu, ale i vyklizení ubytovny, vyklizení restaurace nebo vyklizení stodoly. Následná likvidace odpadů je samozřejmostí při poskytování jakýchkoli našich vyklízecích služeb ve Vendryni.

Obec Vendryně v okrese Frýdek-Místek je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální vyklízecí práce, které vám právě ve Vendryni i v širokém okolí Vendryně velmi rádi a ochotně poskytnou naši zkušení a odborní pracovníci, včetně zajištění libovolného počtu kontejnerů na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Vendryni, ale i v celém okrese Frýdek-Místek! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Vendryni, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Vendryně ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Vendryni zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Celý proces vyklízení ve Vendryni byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Vendryni, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Vaše vyklízecí služby ve Vendryni byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Vendryni, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Vendryni, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Vendryni. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Vendryni. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Vendryni od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Vendryni. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Vendryni . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.