Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 3, tento týden 82, tento měsíc 568, tento rok 5 020
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Rájec-Jestřebí

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete sehnat levné vyklízení v obci Rájec-Jestřebí a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Rájci-Jestřebí zajistí? Požadujete v Rájci-Jestřebí či v okolí Rájce-Jestřebí zajistit a poskytnout kvalitní a spolehlivé vyklízení bytových prostor, jako například vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa nebo třeba vyklizení domu v Rájci-Jestřebí? Stačí oslovit naši spolehlivou profesionální společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která poskytuje své vyklízecí práce nejen v Rájci-Jestřebí, ale kompletně po celé České republice.

Rájec-Jestřebí se nachází v lokalitě, ve které přímo působí naši členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zásluhou toho vám můžeme v Rájci-Jestřebí kdykoli a okamžitě zajistit vyklizení bytových i nebytových prostor. Stejně tak vám v Rájci-Jestřebí zajistíme vyklizení bytu, vyklizení garáže, vyklizení kanceláří, vyklízení skladu, vyklizení obchodu, ale i vyklizení ubytovny, vyklizení restaurace nebo vyklizení stodoly. Následná likvidace odpadů je samozřejmostí při poskytování jakýchkoli našich vyklízecích služeb v Rájci-Jestřebí.

Obec Rájec-Jestřebí v okrese Blansko je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální vyklízecí práce, které vám právě v Rájci-Jestřebí i v širokém okolí Rájce-Jestřebí velmi rádi a ochotně poskytnou naši zkušení a odborní pracovníci, včetně zajištění libovolného počtu kontejnerů na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Rájci-Jestřebí, ale i v celém okrese Blansko! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Rájci-Jestřebí, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Rájec-Jestřebí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Rájci-Jestřebí zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantČestmír Adamac
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Černuc - Miletice 31, 273 24
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Vaše vyklízecí služby v Rájci-Jestřebí byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Rájci-Jestřebí byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Rájci-Jestřebí, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Rájci-Jestřebí, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Rájci-Jestřebí, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Rájci-Jestřebí. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Rájci-Jestřebí. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Rájci-Jestřebí od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Rájci-Jestřebí. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Rájci-Jestřebí . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.