EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888


Objednat

Vyklízení Zličín (Praha 5)

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ

VYKLÍZENÍ Zličín

Vyklízení Zličín - Požadujete na Zličíně či v okolí Zličína zajistit a poskytnout kvalitní a spolehlivé vyklízení bytových prostor, jako například vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa nebo třeba vyklizení domu na Zličíně? Stačí oslovit naši spolehlivou profesionální společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která poskytuje své vyklízecí práce nejen na Zličíně, ale kompletně po celé České republice.

Zličín se nachází v lokalitě, ve které přímo působí naši členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zásluhou toho vám můžeme na Zličíně kdykoli a okamžitě zajistit vyklizení bytových i nebytových prostor. Stejně tak vám na Zličíně zajistíme vyklizení bytu, vyklizení garáže, vyklizení kanceláří, vyklízení skladu, vyklizení obchodu, ale i vyklizení ubytovny, vyklizení restaurace nebo vyklizení stodoly. Následná likvidace odpadů je samozřejmostí při poskytování jakýchkoli našich vyklízecích služeb na Zličíně.

Městská čtvrť Zličín v městské části Praha 5 je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální vyklízecí práce, které vám právě na Zličíně i v širokém okolí Zličína velmi rádi a ochotně poskytnou naši zkušení a odborní pracovníci, včetně zajištění libovolného počtu kontejnerů na odpad.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Zličíně, ale i při vyklízení v celé městské části Praha 5! Nenabízíme levné vyklízení na Zličíně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Zličíně.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Zličíně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Zličín

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Zličíně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Zličíně. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Zličíně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Zličíně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Zličíně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Zličíně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Zličíně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Zličíně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vyklízení na Zličíně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Zličíně. Skutečně naprostá spokojenost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook