Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 13, tento týden 52, tento měsíc 340, tento rok 4 620
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Vysočany

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete zajistit kvalitní a levné vyklízení v městské čtvrti Vysočany a hledáte odbornou firmu, která vám poskytne vámi požadované vyklízení ve Vysočanech? Požadujete ve Vysočanech či v okolí Vysočan zajistit a poskytnout kvalitní a spolehlivé vyklízení bytových prostor, jako například vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa nebo třeba vyklizení domu ve Vysočanech? Stačí oslovit naši spolehlivou profesionální společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která poskytuje své vyklízecí práce nejen ve Vysočanech, ale kompletně po celé České republice.

Vysočany se nachází v lokalitě, ve které přímo působí naši členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zásluhou toho vám můžeme ve Vysočanech kdykoli a okamžitě zajistit vyklizení bytových i nebytových prostor. Stejně tak vám ve Vysočanech zajistíme vyklizení bytu, vyklizení garáže, vyklizení kanceláří, vyklízení skladu, vyklizení obchodu, ale i vyklizení ubytovny, vyklizení restaurace nebo vyklizení stodoly. Následná likvidace odpadů je samozřejmostí při poskytování jakýchkoli našich vyklízecích služeb ve Vysočanech.

Městská čtvrť Vysočany v městské části Praha 9 je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální vyklízecí práce, které vám právě ve Vysočanech i v širokém okolí Vysočan velmi rádi a ochotně poskytnou naši zkušení a odborní pracovníci, včetně zajištění libovolného počtu kontejnerů na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Vysočanech, ale i v celé městské části Praha 9! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Vysočanech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Vysočany ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Vysočanech zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
email: ph7@extra-stehovani.com
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
email: ph6@extra-stehovani.com
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Vysočanech . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Vysočanech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Vysočanech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Celý proces vyklízení ve Vysočanech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Vysočanech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Vysočanech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Vysočanech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Vysočanech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Vysočanech. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Vysočanech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.