EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení sklepů Zdíkov (Prachatice)

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete vyklidit sklep ve Zdíkově a postarat se o to, aby byl prázdný a čistý? Objednejte si vyklizení sklepa ve Zdíkově od naší spolehlivé a zavedené společnosti EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ, která působí i v okolí Zdíkova. Profesionálně se vám postaráme o vyklizení vašeho sklepa a odvoz veškerých vyhazovaných věcí na skládku. Vyklízecí práce vám poskytneme v čase, který si sami určíte a který vám bude nejvíce vyhovovat. V případě potřeby se vám postaráme i o přistavení kontejneru na odpad a následný odvoz tohoto kontejneru. O nic se nemusíte starat – předáme vám kompletně vyklizený a prázdný sklep. Tento servis vám můžeme nabídnout v celém okrese Prachatice.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení sklepa ve Zdíkově, ale i v celém okrese Prachatice! Nenabízíme levné vyklízení ve Zdíkově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení sklepů Zdíkov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení sklepa nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Zdíkově zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Kompletní vyklizení sklepa ve Zdíkově a následná likvidace veškerého odpadu proběhla naprosto perfektně. Velmi kvalitní služby této společnosti doporučuju.Moc moc děkuju za včerejší vyklízení sklepa . Jsem velmi rád, že jsem si vybral právě vaši společnost se kterou jsem byl velmi spokojen.Už dvakrát jsem využila služeb této společnosti EXTRA SLUŽBY. Jednou jsem se s touto společností stěhovala, a minulý týden mi tatáž společnost zajišťovala vyklízení mého sklepa ve Zdíkově. Pokaždé absolutní spokojenost. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi zajišťovala vyklízení dvou sklepů ve Zdíkově. Skutečně jsem pochyboval, že vůbec někdo dokáže takový hrozný nepořádek zlikvidovat. Byla to absolutně profesionální a parádní práce. Určitě doporučuju.Potřebovala jsem zajistit vyklizení sklepa ve Zdíkově po naší babičce a právě na tuto práci jsem si vybrala firmu EXTRA SLUŽBY. Celý sklep byl perfektně vyklizen za pár hodin. Určitě doporučuji tuto společnost.Vyklízení sklepa ve Zdíkově proběhlo naprosto bezchybně a přesně v čase na kterém jsme se domluvili. I cena byla přesně taková na jaké jsme se domluvili. Této firmě dávám palec nahoru. 👍Prostřednictvím společnosti EXTRA SLUŽBY jsme potřebovali zajistit vyklizení několika sklepů v našem domě ve Zdíkově. Vše proběhlo bez jakéhokoliv zádrhelu. Profesionální práce této společnosti rozhodně doporučujeme.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook