EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení stavebního materiálu Staré Město (Svitavy)

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete vyklidit ze své nemovitosti ve Starém Městě stavební materiál a hledáte spolehlivého poskytovatele této služby? Jsme profesionální vyklízecí společnost ze Svitav, která vám tyto vyklízecí práce mile ráda poskytne. Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v celém okrese Svitavy zajistí a poskytne vyklizení jakéhokoli nepotřebného stavebního materiálu a sutí. Vaši nemovitost zbavíme veškerého nepotřebného a přebytečného stavebního materiálu přesně tak, jak si sami řeknete. Vyklízení stavebního materiálu v ve Starém Městě vám od A do Z kompletně zajistíme, včetně veškerých úkonů souvisejících s vyklizením a likvidací stavebních materiálů, obalů a odpadů. V ve Starém Městě je tu EXTRA VYKLÍZENÍ pro vás každý den.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení stavebního materiálu ve Starém Městě, ale i v celém okrese Svitavy! Nenabízíme levné vyklízení ve Starém Městě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení stavebního materiálu Staré Město ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení stavebního materiálu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Starém Městě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení stavebního materiálu Staré Město

Moc děkuji za likvidaci a vyklizení přebytečného a nepotřebného stavebního materiálu v mé novostavbě ve Starém Městě. Práci kluků skutečně oceňuji. Za kvalitu vašich služeb dávám palec nahoru. 👍Již dvakrát jsem využil služeb této společnosti, aby se mi postarala o vyklizení starého stavebního materiálu na stavbě ve Starém Městě a samozřejmě aby zajistili i jeho likvidaci. Se službami firmy EXTRA VYKLÍZENÍ jsem velmi spokojen. Vždy přesně sedělo všechno, na čem jsme se domluvili. Určitě doporučuji využívat služeb této společnosti.Společnost EXTRA SLUŽBY mi zajišťovala vyklízení starého stavebního materiálu ve Starém Městě, který se nacházel v nemovitosti, kterou jsem zakoupil. Jejich profesionální služby můžu vřele doporučit.Naše stavební společnost využívá celkem pravidelně vyklízecích služeb této společnosti. Vždy se nám perfektně postarají o likvidaci a vyklizení stavebního materiálu na našich stavbách ve Starém Městě. Jsou to skuteční profesionálové, kteří pracují v sobotu i v neděli. Jejich odborné práce jednoznačně doporučujeme na základě naší velmi pozitivních zkušeností.Vyklízení stavebního materiálu z mé zahrady ve Starém Městě proběhlo naprosto skvěle a velmi rychle. Určitě budu doporučovat tuto společnost EXTRA VYKLÍZENÍ.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook