Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 4, tento týden 134, tento měsíc 515, tento rok 5 584
Objednat

Vyklízení bytů a bytových jednotek Poříčí nad Sázavou

vyklízení bytů a bytových jednotek

Potřebujete sehnat levné vyklízení bytů v obci Poříčí nad Sázavou a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Poříčí nad Sázavou zajistí? Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů v Poříčí nad Sázavou? Jsme profesionální vyklízecí společnost z okolí Poříčí nad Sázavou, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Benešov zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů v Poříčí nad Sázavou automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení bytu v Poříčí nad Sázavou, ale i v celém okrese Benešov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Poříčí nad Sázavou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení bytů Poříčí nad Sázavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Poříčí nad Sázavou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Kojice 119, 533 12 Chvaletice
počet franchisových licencí: 3

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerCOPYTRANS s.r.o.
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Mečeříž 157, 294 77 Mečeříž

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu v Poříčí nad Sázavou. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu v Poříčí nad Sázavou a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk v Poříčí nad Sázavou. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty v Poříčí nad Sázavou. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt v Poříčí nad Sázavou. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu v Poříčí nad Sázavou jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů v Poříčí nad Sázavou. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu v Poříčí nad Sázavou. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.