Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 8, tento týden 167, tento měsíc 101, tento rok 5 771
Objednat

Vyklízení bytů a bytových jednotek Doubravice nad Svitavou

vyklízení bytů a bytových jednotek

Potřebujete sehnat levné vyklízení bytů v obci Doubravice nad Svitavou a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Doubravici nad Svitavou zajistí? Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů v Doubravici nad Svitavou? Jsme profesionální vyklízecí společnost z okolí Doubravice nad Svitavou, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Blansko zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů v Doubravici nad Svitavou automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení bytu v Doubravici nad Svitavou, ale i v celém okrese Blansko! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Doubravici nad Svitavou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení bytů Doubravice nad Svitavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Doubravici nad Svitavou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantČestmír Adamac
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Černuc - Miletice 31, 273 24
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk v Doubravici nad Svitavou. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty v Doubravici nad Svitavou. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt v Doubravici nad Svitavou. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu v Doubravici nad Svitavou jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu v Doubravici nad Svitavou. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů v Doubravici nad Svitavou. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu v Doubravici nad Svitavou. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu v Doubravici nad Svitavou a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.