Objednat

Stěhování Frýdlant nad Ostravicí, vyklizení bytu či bytové jednotky

vyklízení bytů

Potřebujete sehnat levné vyklízení bytů v obci Frýdlant nad Ostravicí a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení ve Frýdlantu nad Ostravicí zajistí? Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů ve Frýdlantu nad Ostravicí? Jsme profesionální vyklízecí společnost z okolí Frýdlantu nad Ostravicí, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Frýdek-Místek zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů ve Frýdlantu nad Ostravicí automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení bytů ve Frýdlantu nad Ostravicí, ale i v celém okrese Frýdek-Místek! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Frýdlantu nad Ostravicí, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení bytů Frýdlant nad Ostravicí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytů nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Frýdlantu nad Ostravicí zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Frýdlantu nad Ostravicí zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Frýdlantu nad Ostravicí řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení bytů Frýdlant nad Ostravicí vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty ve Frýdlantu nad Ostravicí. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt ve Frýdlantu nad Ostravicí. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu ve Frýdlantu nad Ostravicí jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů ve Frýdlantu nad Ostravicí. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu ve Frýdlantu nad Ostravicí. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu ve Frýdlantu nad Ostravicí a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu ve Frýdlantu nad Ostravicí. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk ve Frýdlantu nad Ostravicí. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.