Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 17, tento týden 159, tento měsíc 93, tento rok 5 763
Objednat

Vyklízení bytů a bytových jednotek Havlíčkova Borová

vyklízení bytů a bytových jednotek

Potřebujete sehnat levné vyklízení bytů v obci Havlíčkova Borová a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Havlíčkově Borové zajistí? Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů v Havlíčkově Borové? Jsme profesionální vyklízecí společnost z okolí Havlíčkovi Borové, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Havlíčkův Brod zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů v Havlíčkově Borové automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení bytu v Havlíčkově Borové, ale i v celém okrese Havlíčkův Brod! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Havlíčkově Borové, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení bytů Havlíčkova Borová ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Havlíčkově Borové zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJindřich Kodýtek
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Fibychova 943, 586 01 Jihlava
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerALLUSPORT INVEST s.r.o.
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Jámy 161, 592 32 Jámy

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk v Havlíčkově Borové. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty v Havlíčkově Borové. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt v Havlíčkově Borové. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu v Havlíčkově Borové jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů v Havlíčkově Borové. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu v Havlíčkově Borové. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu v Havlíčkově Borové. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu v Havlíčkově Borové a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.