Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 5, tento týden 52, tento měsíc 587, tento rok 5 656
Objednat

Vyklízení bytů a bytových jednotek Kamenice nad Lipou

vyklízení bytů a bytových jednotek

Potřebujete sehnat levné vyklízení bytů v obci Kamenice nad Lipou a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Kamenici nad Lipou zajistí? Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů v Kamenici nad Lipou? Jsme profesionální vyklízecí společnost z okolí Kamenice nad Lipou, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Pelhřimov zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů v Kamenici nad Lipou automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení bytu v Kamenici nad Lipou, ale i v celém okrese Pelhřimov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Kamenici nad Lipou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení bytů Kamenice nad Lipou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Kamenici nad Lipou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJindřich Kodýtek
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Fibychova 943, 586 01 Jihlava
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerALLUSPORT INVEST s.r.o.
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Jámy 161, 592 32 Jámy

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu v Kamenici nad Lipou. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk v Kamenici nad Lipou. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty v Kamenici nad Lipou. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt v Kamenici nad Lipou. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu v Kamenici nad Lipou jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu v Kamenici nad Lipou a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů v Kamenici nad Lipou. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu v Kamenici nad Lipou. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.