Objednat

Vyklizení bytu či bytové jednotky Svojkovice

vyklízení bytů

Potřebujete sehnat levné vyklízení bytů v obci Svojkovice a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení ve Svojkovicích zajistí? Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy vyklízení bytů ve Svojkovicích? Jsme profesionální vyklízecí společnost z okolí Svojkovic, která vám toto vyklízení mile ráda zajistí. Naše franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Rokycany zajistí bezproblémové vyklizení vašeho bytu nebo vyklízení bytové jednotky. Váš byt vyklidíme ve vámi zvoleném termínu, který vám bude vyhovovat. Vyklízení bytů ve Svojkovicích automaticky zahrnuje likvidaci a odvoz likvidovaných věcí na skládku. V případě zájmu zajistíme přistavení kontejneru či kontejnerů na likvidovaný nábytek či materiál, který se nachází ve vyklízeném bytě či objektu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení bytů ve Svojkovicích, ale i v celém okrese Rokycany! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Svojkovicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení bytů Svojkovice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytů nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Svojkovicích zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Svojkovicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Svojkovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení bytů Svojkovice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerOndřej Slobodník
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Rokycanova 1069, 337 01 Rokycany
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Moc děkuju za zajištění včerejšího vyklízení bytu ve Svojkovicích. Určitě vás budu všude doporučovat, protože jsem byla maximálně spokojená s vaším pracovním nasazením i s cenou za vyklizení.Už dvakrát jsme využili spol. EXTRA SLUŽBY, aby se nám postarala o vyklízení našich bytů ve Svojkovicích. Naprostá spokojenost. Vždycky jsme jim pouze předali klíče, a večer jsme si převzali kompletně vyklizený byt. Doporučujeme.Perfektní a profesionální služby této vyklízecí firmy rozhodně doporučuju. Využil jsem je na vyklízení bytu ve Svojkovicích a byl jsem velmi spokojen. V případě potřeby je určitě využiju znova.Musím pochválit tuto společnost, která se mi postarala o vyklízení bytu ve Svojkovicích. Svoji práci perfektně ovládají, doporučuju.Včera jsem na základě doporučení využila vyklízecích služeb této společnosti. Zajišťovali mi vyklízení bytu 3 kk ve Svojkovicích. Kompletně celý byt vyklidili za pár hodin. Dokonce po sobě i zametli. Jejich profesionální a precizní práci určitě doporučuji.Dobrý den. Recenze moc často nepíšu, ale vaše kluky pochválit musím. V neděli mi vyklízeli dva byty ve Svojkovicích. Skutečně parádní práce i cena, moc vám děkuju.Tuto společnost doporučuju. Včera mi vyklízeli byt ve Svojkovicích. Výborné služby.Na vyklízení mého bytu ve Svojkovicích jsem využila služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsou to velmi ochotní a pracovití chlapi. Jejich služby rozhodně doporučuji.