Objednat

Stěhování Jablonec nad Jizerou, vyklizení domácnosti a vybavení

vyklízení domácností

Potřebujete sehnat levné vyklízení domácností v obci Jablonec nad Jizerou a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Jablonci nad Jizerou zajistí? Chcete zajistit spolehlivé a kvalitní vyklizení domácnosti v Jablonci nad Jizerou a hledáte profesionální společnost, která na profesionální úrovni poskytuje vyklízecí služby? Ať už se jedná o domácnost v bytě, domě či baráku, naše profesionální vyklízecí firma z okolí Jablonce nad Jizerou vám ráda tyto služby zajistí a poskytne. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Semily poskytneme špičkový servis vyklízecích prací. Vše nepotřebné rozebereme, odnosíme, odvezeme a zlikvidujeme, aniž byste s vyklízením vaší domácnosti měli nějakou starost. Při vyklízení nepotřebných věcí libovolně velké domácnosti v Jablonci nad Jizerou se vám postaráme o kompletní vyklízecí služby, včetně případného úklidu domácnosti. Vyklízení domácnosti je často nelehký úkol a vyžaduje značné organizační schopnosti a zkušenosti. A právě tyto zkušenosti vám nabízíme při vyklízení domácnosti či domácností, a to nejen v Jablonci nad Jizerou, ale v celém Libereckém kraji.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení domácností v Jablonci nad Jizerou, ale i v celém okrese Semily! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Jablonci nad Jizerou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení domácností Jablonec nad Jizerou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení domácností nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jablonci nad Jizerou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Jablonci nad Jizerou zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Jablonci nad Jizerou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení domácností Jablonec nad Jizerou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Perfektně zorganizované vyklízení naší domácnosti v Jablonci nad Jizerou. Všechno rychle vyklidili, cena odpovídající. Doporučuju.Pro našeho klienta z Jablonce nad Jizerou jsme potřebovali zajistit vyklízení několika domácností. Na tuto činnost jsme si zvolili společnost EXTRA SLUŽBY. Výborná komunikace, výborné plánování, celá vyklízecí činnost byla bezchybně provedena. Jednoznačně doporučujeme využívat tuto společnost, která poskytuje skutečně profesionální vyklízecí služby.Rychlí, spolehliví, komunikativní, všichni hezky oblečeni ve žlutém. Vyklízení domácnosti v Jablonci nad Jizerou proběhlo na jedničku. Určitě chválím kvalitní práci této firmy.Rychle a kvalitně vyklizená domácnost v Jablonci nad Jizerou. Chválím hlavně to, že jste mi vyšli vstříc a vyklízení jste mi zajistili i v neděli. Děkuju.Bezchybné zajištění včerejšího vyklizení staré domácnosti v Jablonci nad Jizerou. Díky. Určitě vás budu doporučovat.Krásný dobrý den. Jménem mé maminky by jsem chtěla poděkovat za vaše služby, které jste nám zajistili při vyklízení veškerého nepořádku z naší domácnosti v Jablonci nad Jizerou. Moc se mi líbil váš ohleduplný přístup k mé mamince. Ještě jednou vám obě dvě moc děkujeme.Chtěl bych pochválit komplexnost služeb společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ, která mi zajišťovala vyklizení domácnosti v Jablonci nad Jizerou. Chválím a doporučuju.Parádně provedené vyklízení domácnosti v Jablonci nad Jizerou. Oceňuji Vaši dochvilnost a spolehlivost. S cenou jsem byl taktéž velmi spokojen.