Objednat

Vyklizení domu či domku Strunkovice nad Blanicí

vyklízení domů

Potřebujete sehnat levné vyklízení domů v obci Strunkovice nad Blanicí a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Strunkovicích nad Blanicí zajistí? Chcete zajistit vyklízecí práce či vyklizení domu v Strunkovicích nad Blanicí? Ať už se jedná o rodinný dům, vilu nebo celý činžovní dům, naše profesionální vyklízecí společnost z okolí Strunkovic nad Blanicí vám ráda tyto vyklízecí služby zajistí. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám v celém okrese Prachatice poskytneme kompletní a bezstarostné vyklízecí služby veškerého nepotřebného vybavení a zařízení vašeho domu. Při vyklízení libovolně velkého domu v Strunkovicích nad Blanicí se vám postaráme o to, abyste měli pokud možno co nejméně starostí spojených s tímto vyklízením. Vyklízení domu je často nelehký úkol a vyžaduje určité organizační schopnosti a zkušenosti. A právě tyto zkušenosti a schopnosti vám můžeme nabídnout při vyklízení vašeho rodinného domu, při vyklízení činžovního domu nebo při vyklízení vily. Zajistíme vám kompletní vyklízecí služby včetně následné odborné likvidace veškerého vyklizeného materiálu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení domů, rodinných domků nebo vil v Strunkovicích nad Blanicí, ale i v celém okrese Prachatice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Strunkovicích nad Blanicí, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení domů Strunkovice nad Blanicí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení domů, rodinných domků nebo vil nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Strunkovicích nad Blanicí zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Strunkovicích nad Blanicí zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Strunkovicích nad Blanicí řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení domů Strunkovice nad Blanicí vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Vyklízení baráku v Strunkovicích nad Blanicí. Velmi šikovná parta, parádní domluva. Doporučuju.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyklízet náš dům v Strunkovicích nad Blanicí. Celé vyklízení proběhlo v naprostém pořádku přesně tak, jak jsme se domluvili. Služby i cena byly více než příznivé, tutu firmu můžu klidně doporučit.Firmu EXTRA SLUŽBY jsme si minulý týden objednali na vyklízení našeho nově zakoupeného domu v Strunkovicích nad Blanicí. Všechno jsme celkem podrobně naplánovali a přesně tak, jak jsme se domluvili, proběhlo i celé vyklízení. Chlapi byli velmi ochotní a bylo znát, že se jedná o profesionály. Na nic nezapomněli a za sobotu a neděli vyklidili kompletně celý barák. Za nás dáváme jen kladné hodnocení této vyklízecí firmě.Dobrý den. Chtěl by jsem touto cestou poděkovat za Vaši pomoc při vyklízení mého domu v Strunkovicích nad Blanicí. Moc se mi líbilo, že jste odvezli a zlikvidovali naprosto všechen nepořádek. Ještě jednou děkuji, určitě vás budu všude doporučovat.Chtěla bych sem moc moc poděkovat chlapcům ze společnosti extra vyklízení, kteří nám zajišťovaly kompletní vyklízení a likvidaci veškerého harampádí z našeho domu v Strunkovicích nad Blanicí. Jsou to velmi šikovný a pracovitý kluci. Za mě doporučuji.Od této společnosti jsme si objednali vyklízení domu v Strunkovicích nad Blanicí. Rychlá a velmi kvalitní práce, doporučujeme.Již dvakrát jsme využili služeb této společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Zhruba před půl rokem nám likvidovali veškerý nepořádek na naší zahradě v Strunkovicích nad Blanicí, a minulý týden se nám postarali o vyklízení části domu, kde se válel různý starý stavební materiál. Vždy si se vším perfektně poradili. Pokud budeme potřebovat, budeme využívat i nadále služeb této firmy.Jelikož jsme potřebovali vyklidit náš důmv Strunkovicích nad Blanicí, na základě doporučení jsme si vybrali tuto společnost. Byli jsme naprosto spokojeni s jejich prací i s jejich cenou za vyklízení.