EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení bytových či nebytových prostor Velká Hleďsebe (Cheb)

Vyklízení bytových či nebytových prostor Velká Hleďsebe (Cheb)Vyklízení bytových či nebytových prostor Velká Hleďsebe – Potřebujete zajistit od spolehlivé firmy z Velké Hleďsebe vyklízení bytových či nebytových prostor? Jsme společnost zabývající se profesionálním vyklízením libovolných bytových, ale i nebytových prostorů. Naše pobočka působící v okolí Velké Hleďsebe, vám velmi ráda tyto vyklízecí práce zajistí a poskytne. Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v celém okrese Cheb zajistí bezproblémové vyklizení bytových i nebytových prostor jakýchkoli rozměrů a velikostí. Vaše bytové i nebytové prostory spolehlivě vyklidíme ve vámi zvoleném termínu. Vyklízení bytových i nebytových prostor ve Velké Hleďsebi, které zajišťuje naše společnost, automaticky zahrnuje veškerou likvidaci a odvoz likvidovaných materiálů a věcí na skládku. V případě zájmu vám zajistíme přistavení libovolného počtu kontejnerů včetně odvozu a kompletní likvidace.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení bytových či nebytových prostor ve Velké Hleďsebi, ale i při vyklizení bytových či nebytových prostor v celém okrese Cheb! Nenabízíme levné vyklízení ve Velké Hleďsebi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Velké Hleďsebi. Před požadovaným vyklízením ve Velké Hleďsebi nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb ve Velké Hleďsebi si prohlédněte náš ceník vyklízení Velká Hleďsebe (viz vyklízení Velká Hleďsebe ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení bytových či nebytových prostor nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Velké Hleďsebi zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení bytových či nebytových prostor Velká Hleďsebe

Chtěla by jsem poděkovat všem pracovníkům této firmy, kteří mi včera pomáhali vyklidit nebytové prostory ve Velké Hleďsebi, které jsem zdědila po mém otci. Obdivuji jejich pracovní nasazení. Nepořádek, který museli vyklidit byl skutečně strašný. Velmi chválím služby této společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení bytových prostor našeho nového bytečku ve Velké Hleďsebi bylo zajištěno skutečně perfektně. Chválíme velmi milé a příjemné vystupování pracovníků této firmy. Cena byla přesně taková, jak jsme se na začátku domluvili. Doporučujeme.Společnost EXTRA SLUŽBY využíváme celkem pravidelně na vyklízení bytových i nebytových prostorve Velké Hleďsebi. Jejich profesionální přístup a flexibilitu skutečně oceňujeme. Určitě doporučujeme využívat jejich vyklízecí a stěhovací služby.Vyklízení našich nebytovek ve Velké Hleďsebi proběhlo naprosto perfektně. Velmi chválíme a určitě doporučujeme.Již několikrát jsem ve Velké Hleďsebi využil služeb této společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Ať už se jednalo o vyklízení bytových prostor, nebo o vyklízení nebytových prostor, vždy se o mě perfektně postarali a zajistili mi kompletní servis. Po vyklízení mi vždy zajistili i rekonstrukce daných objektů a potom ještě úklidové služby. Skutečně výborná spolupráce. Tuto společnost doporučuju.Společnost EXTRA SLUŽBY jsme si vybrali na vyklízení našich nebytových prostor v našem činžovním domě ve Velké Hleďsebi. Jejich schopnost komunikace a organizace celého vyklízení bylo perfektní. Rozhodně doporučujeme využívat služeb této společnosti.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook