EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení nábytku Velká Hleďsebe (Cheb)

Vyklízení nábytku Velká Hleďsebe (Cheb)Vyklízení nábytku Velká Hleďsebe – Potřebujete zajistit vyklizení starého nábytku ve Velké Hleďsebi? Postaráme se vám o demontáž tohoto nábytku a o jeho následnou likvidaci. Jsme franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z okolí Velké Hleďsebe. Specializujeme se právě na tyto druhy vyklízecích prací a rádi vám poskytneme naše služby zaměřené na vyklízení nábytku, likvidaci starých kuchyňských linek, vyklizení sklepů a dalších objektů, které potřebujete vyklidit a vyčistit. Tyto služby vám poskytneme nejen ve Velké Hleďsebi, ale v celém okrese Cheb. Dle vašich požadavků vše vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení starého nábytku ve Velké Hleďsebi, ale i při vyklizení starého nábytku v celém okrese Cheb! Nenabízíme levné vyklízení ve Velké Hleďsebi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Velké Hleďsebi. Před požadovaným vyklízením ve Velké Hleďsebi nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb ve Velké Hleďsebi si prohlédněte náš ceník vyklízení Velká Hleďsebe (viz vyklízení Velká Hleďsebe ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení starého nábytku nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Velké Hleďsebi zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení nábytku Velká Hleďsebe

Minulý týden nám firma EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťovala vyklízení starého nábytku v našem bytě po mamince ve Velké Hleďsebi. Velmi ochotní a pracovití zaměstnanci. Po vyklízení veškerého nábytku nám zajistili i špičkové úklidové služby. Děkujeme a moc moc chválíme.Chtěla bych moc pochválit a poděkovat této společnosti, že se mi postarali o vyklizení veškerého starého nábytku z mého bytu ve Velké Hleďsebi. Ještě jednou děkuju a doporučuju.Vyklizení staré sedací soupravy ve Velké Hleďsebi. Vše proběhlo na jedničku.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyhodit a zlikvidovat moji starou kuchyňskou linku ve Velké Hleďsebi. Celou linku nádherně rozebrali, zlikvidovali a hned se mi postarali i o nastěhování nové kuchyňské linky. To, že mi zajistili její odbornou montáž mě velmi mile překvapilo. Skutečně nabízí parádní služby a servis. Rozhodně doporučuji.Perfektní spolupráce, naprosto seriózní cena. Vyklízení a likvidace starého nábytku ve Velké Hleďsebi proběhlo naprosto bezchybně. Určitě budu doporučovat tuto firmu.Vyklizení našeho starého nábytku ve Velké Hleďsebi bylo zajištěno naprosto perfektně. Moc chválíme všechny pracovníky této firmy.Ve středu jsme si objednali vyklízení nábytku ve Velké Hleďsebi, a tentýž den nám byly tyto služby zajištěný. Musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem a rychlostí této společnosti. Doporučuji každému.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook