EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení restaurací či barů Velká Hleďsebe (Cheb)

Vyklízení restaurací či barů Velká Hleďsebe (Cheb)Vyklízení restaurací či barů Velká Hleďsebe – Potřebujete zajistit od spolehlivé a prověřené firmy z Velké Hleďsebe vyklizení restaurace, vyklizení baru nebo vyklizení jakéhokoli jiného restauračního zařízení? Jsme společnost zabývající se profesionálním vyklízením restauračních zařízení a podobných nebytových prostor. Naše pobočka sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, působící v okolí Velké Hleďsebe, vám velmi ráda a ochotně toto vyklízení restaurace, vyklízení baru, jídelny či hospody zajistí a poskytne. Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v celém okrese Cheb zajistí profesionální a bezproblémové vyklizení libovolně velké restaurace či restauračního zařízení. Veškeré tyto prostory spolehlivě vyklidíme ve vámi vybraném termínu a postaráme se o kompletní likvidaci veškerého nepotřebného vybavení těchto restauračních provozoven. Vyklízení restaurací, barů či hospod ve Velké Hleďsebi, které zajišťuje naše společnost, automaticky zahrnuje veškeré montáže a demontáže vyklízených předmětů a vybavení. V případě zájmu či potřeby vám samozřejmě zajistíme přistavení libovolného počtu kontejnerů na odpad.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení restaurace či baru ve Velké Hleďsebi, ale i při vyklizení restaurace či baru v celém okrese Cheb! Nenabízíme levné vyklízení ve Velké Hleďsebi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Velké Hleďsebi. Před požadovaným vyklízením ve Velké Hleďsebi nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb ve Velké Hleďsebi si prohlédněte náš ceník vyklízení Velká Hleďsebe (viz vyklízení Velká Hleďsebe ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení restaurace či baru nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Velké Hleďsebi zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení restaurací či barů Velká Hleďsebe

Pánům z této společnosti by jsem chtěla poděkovat za to, že mi v neděli pomohli vyklidit veškerý nepořádek z mé restaurace ve Velké Hleďsebi. Přestože se nejednalo o nějak závratně velkou zakázku, chlapi byli velmi ochotní a milí. Rozhodně doporučuji tuto společnost.Potřebovali jsme zlikvidovat a vyklidit polovinu naší restaurace ve Velké Hleďsebi, a druhou polovinu restauračního zařízení jsme potřebovali přestěhovat. Kompletně o celý proces se nám postarala firma EXTRA VYKLÍZENÍ. S jejich službami jsme byli velmi spokojeni. Výborná komunikativnost, lidský přístup, i cena za služby byla výborná. Doporučujeme.Vyklízení kavárny ve Velké Hleďsebi . Parádní práce. Chválím a dávám velké plus.Potřebovali jsme zajistit kompletní vyklizení naší jídelny ve Velké Hleďsebi. Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ se nám postarala kompletně od celý proces vyklízení. Skutečně jsme se nemuseli o nic starat. Rozhodně doporučujeme profesionální služby této vyklízecí firmy.Vyklízení restauračních prostor ve Velké Hleďsebi proběhlo naprosto v pořádku. Bylo poznat, že to tato společnost nedělala prvně. Velmi oceňujeme jejich přístup a kvalitu práce.Touto cestou internetové recenze by jsem chtěl poděkovat společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ za to, že se nám velmi odborně postarala o vyklízení restaurace ve Velké Hleďsebi. Od prvotního kontaktu s touto společností bylo poznat, že se jedná o profesionály, kteří přesně ví, co a jak zařídit. Služby této firmy rozhodně doporučujeme.Dobrý den. V neděli jste mi zajišťovali vyklízení baru v centru Velké Hleďsebe. S vaší prací i s vašimi zaměstnanci jsem byl velmi spokojen. Děkuji vám a vřele každému doporučím.Od této firmy jsme si v pondělí nechali vyklidit hospodu ve Velké Hleďsebi. Kluci byli naprosto skvělí, makali jako mourovatý. Každému kdykoli s čistým svědomím doporučím tuto firmu.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook