Objednat

Stěhování Hodkovičky, vyklizení restaurace či baru

vyklízení restaurací, barů

Potřebujete zajistit kvalitní a levné vyklízení restaurací, barů v městské čtvrti Hodkovičky a hledáte odbornou firmu, která vám poskytne vámi požadované vyklízení v Hodkovičkách? Potřebujete zajistit od spolehlivé a prověřené firmy z Hodkoviček vyklizení restaurace, vyklizení baru nebo vyklizení jakéhokoli jiného restauračního zařízení? Jsme společnost zabývající se profesionálním vyklízením restauračních zařízení a podobných nebytových prostor. Naše pobočka sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, působící v okolí Hodkoviček, vám velmi ráda a ochotně toto vyklízení restaurace, vyklízení baru, jídelny či hospody zajistí a poskytne. Naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám v celé městské části Praha 4 zajistí profesionální a bezproblémové vyklizení libovolně velké restaurace či restauračního zařízení. Veškeré tyto prostory spolehlivě vyklidíme ve vámi vybraném termínu a postaráme se o kompletní likvidaci veškerého nepotřebného vybavení těchto restauračních provozoven. Vyklízení restaurací, barů či hospod v Hodkovičkách, které zajišťuje naše společnost, automaticky zahrnuje veškeré montáže a demontáže vyklízených předmětů a vybavení. V případě zájmu či potřeby vám samozřejmě zajistíme přistavení libovolného počtu kontejnerů na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení restaurací nebo barů v Hodkovičkách, ale i v celé městské části Praha 4! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Hodkovičkách, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení restaurací, barů Hodkovičky ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení restaurací nebo barů nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Hodkovičkách zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Hodkovičkách zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Hodkovičkách řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení restaurací, barů Hodkovičky vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Potřebovali jsme zlikvidovat a vyklidit polovinu naší restaurace v Hodkovičkách, a druhou polovinu restauračního zařízení jsme potřebovali přestěhovat. Kompletně o celý proces se nám postarala firma EXTRA VYKLÍZENÍ. S jejich službami jsme byli velmi spokojeni. Výborná komunikativnost, lidský přístup, i cena za služby byla výborná. Doporučujeme.Pánům z této společnosti by jsem chtěla poděkovat za to, že mi v neděli pomohli vyklidit veškerý nepořádek z mé restaurace v Hodkovičkách. Přestože se nejednalo o nějak závratně velkou zakázku, chlapi byli velmi ochotní a milí. Rozhodně doporučuji tuto společnost.Od této firmy jsme si v pondělí nechali vyklidit hospodu v Hodkovičkách. Kluci byli naprosto skvělí, makali jako mourovatý. Každému kdykoli s čistým svědomím doporučím tuto firmu.Vyklízení kavárny v Hodkovičkách . Parádní práce. Chválím a dávám velké plus.Potřebovali jsme zajistit kompletní vyklizení naší jídelny v Hodkovičkách. Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ se nám postarala kompletně od celý proces vyklízení. Skutečně jsme se nemuseli o nic starat. Rozhodně doporučujeme profesionální služby této vyklízecí firmy.Vyklízení restauračních prostor v Hodkovičkách proběhlo naprosto v pořádku. Bylo poznat, že to tato společnost nedělala prvně. Velmi oceňujeme jejich přístup a kvalitu práce.Touto cestou internetové recenze by jsem chtěl poděkovat společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ za to, že se nám velmi odborně postarala o vyklízení restaurace v Hodkovičkách. Od prvotního kontaktu s touto společností bylo poznat, že se jedná o profesionály, kteří přesně ví, co a jak zařídit. Služby této firmy rozhodně doporučujeme.Dobrý den. V neděli jste mi zajišťovali vyklízení baru v centru Hodkoviček. S vaší prací i s vašimi zaměstnanci jsem byl velmi spokojen. Děkuji vám a vřele každému doporučím.