Objednat

Stěhování Nový Malín, vyklizení a odvoz nábytku

vyklízení nábytku

Potřebujete sehnat levné vyklízení nábytku v obci Nový Malín a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Novém Malíně zajistí? Potřebujete zajistit vyklizení starého nábytku v Novém Malíně? Postaráme se vám o demontáž tohoto nábytku a o jeho následnou likvidaci. Jsme franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z okolí Nového Malína. Specializujeme se právě na tyto druhy vyklízecích prací a rádi vám poskytneme naše služby zaměřené na vyklízení nábytku, likvidaci starých kuchyňských linek, vyklizení sklepů a dalších objektů, které potřebujete vyklidit a vyčistit. Tyto služby vám poskytneme nejen v Novém Malíně, ale v celém okrese Šumperk. Dle vašich požadavků vše vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení starého nábytku v Novém Malíně, ale i v celém okrese Šumperk! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Novém Malíně, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení nábytku Nový Malín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení starého nábytku nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Novém Malíně zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Novém Malíně zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Novém Malíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení nábytku Nový Malín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Minulý týden nám firma EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťovala vyklízení starého nábytku v našem bytě po mamince v Novém Malíně. Velmi ochotní a pracovití zaměstnanci. Po vyklízení veškerého nábytku nám zajistili i špičkové úklidové služby. Děkujeme a moc moc chválíme.Chtěla bych moc pochválit a poděkovat této společnosti, že se mi postarali o vyklizení veškerého starého nábytku z mého bytu v Novém Malíně. Ještě jednou děkuju a doporučuju.Vyklizení staré sedací soupravy v Novém Malíně. Vše proběhlo na jedničku.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyhodit a zlikvidovat moji starou kuchyňskou linku v Novém Malíně. Celou linku nádherně rozebrali, zlikvidovali a hned se mi postarali i o nastěhování nové kuchyňské linky. To, že mi zajistili její odbornou montáž mě velmi mile překvapilo. Skutečně nabízí parádní služby a servis. Rozhodně doporučuji.Ve středu jsme si objednali vyklízení nábytku v Novém Malíně, a tentýž den nám byly tyto služby zajištěný. Musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem a rychlostí této společnosti. Doporučuji každému.Perfektní spolupráce, naprosto seriózní cena. Vyklízení a likvidace starého nábytku v Novém Malíně proběhlo naprosto bezchybně. Určitě budu doporučovat tuto firmu.Vyklizení našeho starého nábytku v Novém Malíně bylo zajištěno naprosto perfektně. Moc chválíme všechny pracovníky této firmy.