Objednat

Stěhování Spořilov, vyklizení půdy či podkroví

vyklízení půd

Potřebujete zajistit kvalitní a levné vyklízení půd v městské čtvrti Spořilov a hledáte odbornou firmu, která vám poskytne vámi požadované vyklízení na Spořilově? Přejete si vyklidit půdu na Spořilově a hledáte schopnou a spolehlivou společnost ze Spořilova či okolí, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ se vyklízecími pracemi zabývá na profesionální úrovni. Postaráme se vám od A do Z o kompletní vyklizení půdy či půdních prostor, které požadujete vyklidit. Zajistíme proškolené pracovníky, přistavíme vhodné vozidlo nebo kontejner a vyklidíme z vaší půdy vše, co si budete přát. Vyklízené a likvidované věci z vaší půdy roztřídíme a odvezeme do sběrných dvorů na Spořilově nebo okolí Spořilova. Tyto vyklízecí práce vám poskytneme kdykoli, a to v celé městské části Praha 4.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení půd na Spořilově, ale i v celé městské části Praha 4! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Spořilově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení půd Spořilov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení půd nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Spořilově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si na Spořilově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Spořilově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení půd Spořilov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Od kolegy z práce jsem dostal kontakt na tuto společnost. Musím uznat, že se mi skutečně perfektně postarala o vyklizení půdy na Spořilově. I já budu nadále předávat kontakty na tuto společnost EXTRA SLUŽBY.Ve čtvrtek jste mi zajišťovali vyklízení půdy na Spořilově. Chtěl by sem Vám touto cestou poděkovat za velmi kvalitně odvedenou práci. Určitě si nechám uložené vaše telefonní číslo a v případě potřeby vás opět velmi rád využiju.Vyklízení půdy na Spořilově proběhlo velmi kvalitně a šetrně. Výborná cena, dokonalý servis.Naprosto perfektní splnění mé objednávky na vyklizení půdy na Spořilově. Všechno zajistili, o nic jsem se nemusel starat. Rozhodně doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY je skutečně asi nejlepší vyklízecí společnost v naší republice. V pondělí mi zajišťovali dosti složité vyklízení půdy v našem domě na Spořilově a musím uznat, že vše proběhlo na jedničku. Pokud budu ještě někdy potřebovat podobné služby, rozhodně si vyberou tuto společnost.Chtěl by jsem moc poděkovat za vyklízení půdy v našem baráku na Spořilově, o které jste se mi postarali minulý týden. Vaší společnost budu určitě dál doporučovat.Od začátku do konce skutečně perfektní a profesionální služby. Pomocí této firmy jsme vyklízeli půdu uvnitř naší vily na Spořilově. Tento nelehký úkol zorganizovali naprosto skvěle. Zajistili rukáv, zajistili kontejner na odpady, vše zlikvidovali přesně podle mých představ. Dokonce mi zajistili kompletní úklid celé půdy. Tento servis služeb skutečně doporučuji.