Objednat

Stěhování Štěnovický Borek, vyklizení skladu či skladového prostoru

vyklízení skladů

Potřebujete sehnat levné vyklízení skladů v obci Štěnovický Borek a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení ve Štěnovickém Borku zajistí? Potřebujete zajistit vyklizení skladu ve Štěnovickém Borku a sháníte vyklízecí firmu, která by vám toto vyklízení zajistila? Jsme zavedená a spolehlivá společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z okolí Štěnovického Borku. Nabízíme vám své profesní a organizační schopnosti v oblasti vyklízecích služeb ve Štěnovickém Borku. Ať už vyklízíte ze skladů staré zásoby, nepotřebný stavební materiál, suť, papír, dřevo či železo, vše vám vyklidíme a zlikvidujeme, aniž byste s tímto vyklízením měli nějaké starosti. O celý proces tohoto vyklízení skladů a skladišť se vám postaráme od začátku do konce, a to jak ve Štěnovickém Borku, tak i v celém okrese Plzeň.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení skladů ve Štěnovickém Borku, ale i v celém okrese Plzeň! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Štěnovickém Borku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení skladů Štěnovický Borek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení skladů nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Štěnovickém Borku zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Štěnovickém Borku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Štěnovickém Borku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení skladů Štěnovický Borek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Již několikrát jsem využil služeb této společnosti za účelem vyklizení skladových zásob ve Štěnovickém Borku. Vždy bylo vše zařízeno tak jak jsme se domluvili a tak jak jsem si to představoval. Výborná cena vyklízení, výborně odvedená práce, určitě doporučuju.Na vyklízení skladu jsme si ve Štěnovickém Borku objednaly tuto společnost. Velmi vstřícný přístup a kvalitní organizační schopnosti všech zúčastněných pracovníků. Rozhodně chválíme takovýto přístup k práci.Před dvěma dny nám tato společnost EXTRA SLUŽBY zajistila vyklizení našeho skladu ve Štěnovickém Borku. Jednalo se o vyklízení a likvidaci starých skladových zásob které jsme byli nuceni zlikvidovat. Celý proces vyklízení proběhl bez sebemenších problémů. Firma nám zajistila super pracovníky, vozidla i kontejnery. Musím uznat že to byl opravdu vynikající servis.Výborná komunikace, rychlost i spolehlivost. Vyklizení skladu ve Štěnovickém Borku bylo provedeno velmi odborně a profesionálně. Doporučuji tuto firmu.