Objednat

Stěhování Štěkeň, vyklizení a odvoz nábytku

vyklízení nábytku

Potřebujete sehnat levné vyklízení nábytku v obci Štěkeň a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení ve Štěkni zajistí? Potřebujete zajistit vyklizení starého nábytku ve Štěkni? Postaráme se vám o demontáž tohoto nábytku a o jeho následnou likvidaci. Jsme franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z okolí Štěkně. Specializujeme se právě na tyto druhy vyklízecích prací a rádi vám poskytneme naše služby zaměřené na vyklízení nábytku, likvidaci starých kuchyňských linek, vyklizení sklepů a dalších objektů, které potřebujete vyklidit a vyčistit. Tyto služby vám poskytneme nejen ve Štěkni, ale v celém okrese Strakonice. Dle vašich požadavků vše vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení starého nábytku ve Štěkni, ale i v celém okrese Strakonice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Štěkni, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení nábytku Štěkeň ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení starého nábytku nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Štěkni zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Štěkni zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Štěkni řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení nábytku Štěkeň vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Minulý týden nám firma EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťovala vyklízení starého nábytku v našem bytě po mamince ve Štěkni. Velmi ochotní a pracovití zaměstnanci. Po vyklízení veškerého nábytku nám zajistili i špičkové úklidové služby. Děkujeme a moc moc chválíme.Chtěla bych moc pochválit a poděkovat této společnosti, že se mi postarali o vyklizení veškerého starého nábytku z mého bytu ve Štěkni. Ještě jednou děkuju a doporučuju.Ve středu jsme si objednali vyklízení nábytku ve Štěkni, a tentýž den nám byly tyto služby zajištěný. Musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem a rychlostí této společnosti. Doporučuji každému.Vyklizení staré sedací soupravy ve Štěkni. Vše proběhlo na jedničku.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyhodit a zlikvidovat moji starou kuchyňskou linku ve Štěkni. Celou linku nádherně rozebrali, zlikvidovali a hned se mi postarali i o nastěhování nové kuchyňské linky. To, že mi zajistili její odbornou montáž mě velmi mile překvapilo. Skutečně nabízí parádní služby a servis. Rozhodně doporučuji.Perfektní spolupráce, naprosto seriózní cena. Vyklízení a likvidace starého nábytku ve Štěkni proběhlo naprosto bezchybně. Určitě budu doporučovat tuto firmu.Vyklizení našeho starého nábytku ve Štěkni bylo zajištěno naprosto perfektně. Moc chválíme všechny pracovníky této firmy.